תפריט

אודות שילה

עמותת ש"ל-שילה לשירות לאומי – אזרחי הוקמה בשנת 2000 על ידי אנשי מקצוע מתחומי מנהל עסקים, חברה, חינוך ורווחה.
העמותה מוכרת כ "גוף מוכר" במדינת ישראל אשר דרכה ניתן להתנדב לשירות הלאומי ומפעילה אלפי מתנדבים בכל שנה בתחומים מגוונים בכל רחבי הארץ. לעמותה אישור שניתן לה על ידי משרד הרווחה, היא מפוקחת ומבוקרת על ידי הרשות לשירות אזרחי לאומי, מתוך כך מאפשר לצעירות להתנדב ולתרום למדינה ולחברה תוך שמירה על ההלכה והקפדה על המצוות בהתאם לצורך.

המסגרת הדתית המלווה את בנות השירות הלאומי הינה מגוונת ומאתגרת. העמותה מציעה דירות נפרדות לבנות שילה, שבהן נשמר אורך חיים דתי המאפשר לבנות להקפיד על כשרות ולשמור שבת והכל באווירה נעימה ובליווי רכזות דתיות.

ש"ל -שילה מספקת מענה, הדרכה, והכוונה במידת הצורך בנושאים הלכתיים ורוחניים, מסייעת בהתמודדות נכונה עם אתגרים והתאמת מסגרת ומעטפת מלווה עבור בנות הציבור הדתי.

חזון שילה

העמותה פועלת להטמעת רוח ההתנדבות, חיזוק וקירוב בחברה הישראלית כולה. השתלבות בלב העשייה של החברה הישראלית, הכשרה לחיים עצמאיים, פיתוח מנהיגות והעצמה, ליווי אישי ומקצועי המשלב בין הצורך של המדינה ליכולת ורצון של המתנדבים.

הדגלים של שילה

בית
ומשפחה

אנו משפחה גדולה של שליחות וחסד, ומתוך האווירה החמה והמכבדת ומתוך חיבור לבית הערכי הזה, אנו יוצאים לפעילות המבורכת. וכשיש בית כזה- יש תמיד גם לאן לחזור.

תחושת
שליחות

המנוע לכל העשייה המבורכת הזו, הינו בנקודת מוצא אידיאליסטית וטהורה – הרצון להעניק ולתרום מתוך חיבור לכלל ישראל. כולנו נושאים שליחות זו ומאדירים אותה.

דעת תורה
והעצמה תורנית

היצמדות לערכי התורה וההלכה בליווי צמוד של רב שילה. אורייתות מגוונות, כמענה הולם להמשך בניית קומה רוחנית, לצד פעילויות רשות של העצמה רוחנית.

מעטפת רוחנית
רגשית וחברתית

תמיכה מושלמת עוברת דרך שלושת המישורים, וכל הצוות מגוייס למטרות הללו.

קשר וליווי
אישי

אוזן קשבת ונגישות מקסימלית לכל מתנדבת ובכל עניין.

תנאי שירות
מיטביים

דירות שירות ברמה גבוהה ובמיקום מצוין, זמינות של הרכזות ורב העמותה.

מגוון תקנים
משמעותיים

מגוון רחב של תקנים בתחומים שונים, שיכול לתת מענה לרצונות וצרכים רבים, בכדי לאפשר לכל מתנדבת למצוא את המקום והתחום המועדף מבחינתה.

תוספת כלים
לחיים

בנוסף לתכנים האיכותיים שהמתנדבות ייחשפו אליהם, שילה תחתור לצייד בעוד כלים לחיים כגון: הכשרות והדרכות מקצועיות, הכנה ליציאה לחיים וקבלת החלטות מהותיות.

תקנים שאהבתי

חפשי אותנו ביריד השירות הלאומי שייערך בבנייני האומה
ב-2-3.1.2024
מה?
עדיין לא נרשמת לסיירות?
לא כדאי לך לפספס את זה...
מה עדיין לא נרשמת לסיירות?
לא כדאי לך לפספס את זה!